RAUH! makupalat, 100 g
UTGÅTT


Automaattista toimitusta varten valitse alapuolelta toimitusväli ja paina Osta-painiketta. Tuote toimitetaan heti ja toimitus uusitaan halutuin määräajoin, kunnes päätät peruuttaa tilauksen. Lue lisää tilauksista.
HERKKUPALOJA ILMAN LISÄTTYJÄ VÄRIAINEITA TAI SÄILÖNTÄAINEITA
RAUH! Godis LEVER 100 g on kaikille koirille suunnattu maksaherkku – kenties tunnetuin palkitsemisherkku? Totta kai meidän pitää valita paikallisesti hankitut pohjoismaiset raaka-aineet.
Maksaherkku on uunissa paistettu herkku, joka on kuivattu matalassa lämpötilassa ja säilyttää luonnollisen ja herkullisen maun.
Yhteen pussiin uunissa paistettua maksaa käytetään noin 220 g tuoretta lihaa, eikä se sisällä viljaa, lisättyjä väriaineita tai säilöntäaineita.
Yksi paketti sisältää 100 g ja herkut tulevat uudelleensuljettavassa pussissa, joten ne on helppo ottaa mukaan ja palat pysyvät siististi pussin sisällä.
Nämä herkkupalat ovat hieman kovempia, jos haluat pehmeämpiä herkkuja, katso vomtikkuja tai lihapullia.
- Yhtä herkullista kuin terveellistä
- Hieman kovempia herkkupaloja, jotka tuoksuvat herkullisilta
- Uunissa paistettu herkku, kuivattu matalassa lämpötilassa
- Säilyttää luonnollisen ja herkullisen maun
- Viljaton
- Ei sisällä lisättyjä väriaineita tai säilöntäaineita
- Herkut tulevat uudelleensuljettavassa pussissa
Tekniset tiedot:
- Mitat: noin 2 x 1 cm
- Paino: 100 g
Ainesosaluettelo
Koostumus:
93 % lihaa suomalaisesta naudan maksasta (41 %), naudanliha, kasvikuitu
Analysoidut ainesosat:
Proteiini 48 %, Rasvapitoisuus 28 %, Raakakuitu 8 %, Raaka-ash 2 %
Meillä Retkitukussa arvostamme suuresti rehellisiä käyttäjäkokemuksia, joiden avulla uskomme voivamme parantaa valikoimaamme ja inspiroida asiakkaitamme.
Päätavoitteemme on saada aitoja arvioita tuotevalikoimastamme.
Lue lisää käyttäjäkokemuksista täältä.
Koiralle
Koiralle > Herkut ja puruluut
Koiralle > Herkut ja puruluut > Makupalat

ostoskoriisi.